Hodowla Herbu Czarny Wilk
Magdalena Salzman
Mikorzyn 99G 62-561 Ślesin
tel. 532 706 656
hhcw@wp.pl
Webdesign: Alicja Szmyt
Hodowla Herbu Czarny Wilk                                                                                                                                                          04.09.2011 WYSTAWA PSÓW RASOWYCH w NIEMCZECH
Ausstellung Recklinghausen Wystawa w Niemczech zorganizowana przez DASV e.V jeden z największych Klubów zrzeszających hodowców o miłośników owczarków staroniemieckich i długowłosych.
04.09.2011r
Ogromna  odległość bo ponad 800km. Podróż  minęłą dość szybko, bo w miłym towarzystwie. Jechaliśmy z Beatą i Kingiem oraz Robertem i Adamem z Juno. My zabraliśmy Karerę. Bardzo nam zależało na tej wystawie,  szczególnie na opisie i ocenie naszych psów przez sędziów  mających doświadczenie w sędziowaniu owczarków staroniemieckich. Nie liczyliśmy na wygrane a tymczasem wszyscy wróciliśmy z pucharami!!!! Juno Herbu Czarny Wilk zdobył na wystawie CAC i sko
ńczył championat! Otrzymał w ocenie 92 punkty na 100 możliwych! King i Karera startowały w klasie młodzieży i zdobyły CAJC! Otrzymując doskonały opis! Nasze psy bardzo się podobały.
Dziękujemy Karin i Ninie, bo to dzięki nim uczestniczyliśmy w tej wystawie. Dzięki wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tej imprezy. Było naprawdę super. Piękne, duże, równe ringi, super nagłośnienie i bardzo miły prowadzący, smaczne jedzenie, szczególnie ciasta własnej roboty no i piękne nagrody. Idealna pogoda z małą przerwą na burzę! Ale najważniejsza była  miła atmosfera i to, że przyjęto nas bardzo serdecznie. Pozdrawiamy naszych niemieckich przyjaciół i gratulujemy zwyciezcom.
Poniżej zamieszczam linki gdzie można obejrzeć zdjęcia psich piękności.

Moje  zdjęcia <-link
Zdjęcia ze strony DASV  <- link
Zdjęcia Karin
<-link