Hodowla Herbu Czarny Wilk
Magdalena Salzman
Mikorzyn 99G 62-561 Ślesin
tel. 532 706 656
hhcw@wp.pl
Webdesign: Alicja Szmyt
Hodowla Herbu Czarny Wilk                                                                                                                                                          I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Częstochowa
I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Częstochowa 05.09.2010 r.
Organizator Polski Klub Psa Rasowego Oddział Nr 5

        Do udziału  zostały zgłoszone 93 psy przez 54 wystawców z następujących ras: Owczarek belgijski tervueren, Owczarek szetlandzki, Owczarek niemiecki, Owczarek niemiecki długowłosy, Buldog amerykański, Berneński pies pasterski, Bedlington Terrier, Yorkshire Terrier, Yorkshire Terrier Biewer, Golden Retriever, Labrador Retriever, Shih-tzu, Chihuahua długowłosy, Maltańczyk.

Owczarki niemieckie długowłose sędziował Drahomir Duriska ze Słowacji.

          Na wystawę wybraliśmy się całą rodzinką (a jest nas trochę). Były więc wszystkie nasze dzieciaki łącznie z najmłodszą w historii PKPRu "wystawczynią" maluśką Kornelką. Taka wyprawa udała się dzięki wsparciu i pomocy naszych przyjaciół. Aga, Mariusz ,bardzo dziękujemy za gościnę : )

          Z piesków pojechała z nami tylko Urania. Besta z racji tego, że spodziewa się szczeniąt została w domu. Urania startowała w klasie młodzieży i na 8 suk zdobyła 4 miejsce i otrzymała ocenę doskonałą. : )

W klasie młodzieży psów startował Jazon i Juno Herbu Czarny Wilk. Na 7 piesków Jazon zajął drugie a Juno trzecie miejsce. Oba psy otrzymały oceny doskonałe : ) Jesteśmy z nich bardzo dumni. Szczególne wyrazy uznania dla Adama, który wystawiał praktycznie po raz pierwszy Juno i spisał się dosłownie na medal : ) Szkoda, że nie dojechały "dziewczyny" z Poznania : (

Dziękujemy organizatorom i wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania wystawy. Naszym zdaniem było super. Nagrody, puchary kuszące : ) Były też dodatkowe atrakcje takie jak pokazy szkolenia psów obronnych i metodą naturalną. Stoiska sponsorów i fundacji Elpis pomagającej bezdomnym zwierzętom. I jak zwykle dzięki wszystkim "starym" i nowym znajomym za wspaniałą atmosferę. Gratulację dla wszystkich zwycięzców: )

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy w galerii. <---klik