Nirvana

Nirvana Avalon of Empire, nasza najpiękniejsza wilczasta. Dla nas doskonała w każdym calu :) Cudowny charakter, idealna przyjaciółółka i towarzyszka, kochająca nasze dzieci :) Zawsze wie czego od niej oczekujemy. Poprostu Vana dla nas wyjątkowa i bardzo kochana :)

Nirvana.wakacje2013r

Wakacje :) Czas zabawy i beztroski :) Jak dobrze,że są jeszcze takie piękne miejsca :) Biały piasek, przezroczysta woda, błękitne niebo, zielone wydmy i nieograniczona przestrzeń........ Tam ja, moje dzieci i psy są poprostu szczęśliwe :)

44 images

MWPR Litwa 2013

LITWA- MWPR FIC - Stanioniai- 03.08.2013
Wielka wyprawa, przygoda i jednocześnie wielki sukces naszych polskich piesków i wystawców !
Nasza NIRVANA pomimo upału pięknie się zaprezentowała w kl. otwartej - zdobywa CACE i CACIBY Litwy , Niemiec i Hiszpanii - tym samym kończy championat Polski i jest INTERCHAMPIONEM !!! To dla nas wielki sukces! Nirvana bardzo podobała się zarówno sędziom jak i oglądającym.

14 images

Vana wakacje 2012

Wakacje 2012. Sielsko czarodziejsko, urok nadmorskiej wsi i bytowanie z przyrodą jeszczenie zadeptaną przez masy turystów. Grzyby, ryby, jagody, konie, bociany i najpiękniejsza plaża nad Bałtykiem. Vana jako atrakcja plaży - latający pies :)

119 images